| PiCcaCciu a întrebat:

Am auzit de programe de editat video asa experte adica nu ca photoshop photoscape si astea adica programe de hollywood. Stie cineva cum se numesc?

Răspuns Câştigător
| тøхх a răspuns:

Thmn straight face S. a incurcat si ea si gata! Ai sictir la totiwinking K sunteti prea fake. :d Mary`z daca vrei un program ca ala... K am vazut si eu iti trebuie mult timp si experienta sa-l folosesti.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Alin-Dragos a răspuns:

Inainte sa ne intrebi pe noi ar trebui sa dai un search pe google si sa vezi ca photoshop si photoscape is programe de editat poze. ai dat dovada ca astepti mura in gura. inainte sa postezi ceva aici incearca sa aloci si putin din efortul tau.

| 8paulica a răspuns:

In primul rand:photoshop si photoscape sunt programe de editat poze de aceea au "photo" la inceputul numelui.In al doilea rand:programe cum sunt acelea cu care se modifica filmele sau reclamele nu sunt nici macar de vanzare.Insa sunt unele care fac cam aceeasi treaba nu mai ca trebuie sa le piratezi sau sa le cumperi.Cum ar fi:Adobe premier pro v2, SONNY, Sonny Vegas, etc
Sau pentru poze si videouri:proshow, proshow gold, proshow 4, windows movie maker(cele de la vista sau windows 7 sunt mai bune), etc.

| Crimen a răspuns:

In primul rand photoshop photoscape nu editeaza video ci doar foto de aici vine acel "photo" de la inceput photo=foto. Sper ca ai inteles daca nu o sa-ti fac o schema mai detaliata. Un program profesional de editare video (mai mult montaj ) este Sony Vegas iar unul pentru efecte este adobe after effects