| Comy_5328 a întrebat:

am dat comanda de pe okazii.ro de un blackberry bold 9000 la pretul de 200 lei vanzatorul mi-a spus ca are o problema financiara si de aceea il da asa de ieftin...este posibil sa fie pacaleala? Daca da cum imi pot da seama fara sa deschid pachetul? trebuie sa mentinez ca vanzatorul are 6 pareri pozitive si 2 negative parca asa era
P. S. spuneti-mi ce sa fac repede

7 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Trebuia sa pui si linkul, poate te ajutam noi.
Apropo, poate fi si replica chinezeasca.

| wintage a răspuns:

Dami linkul sa vad am zis!

| wintage a răspuns:

Ei na! Toate care le-am vazut in intervalul 200-300RON scria la titlu "replica".
Tu faci ce vrei dar sfatul meu e sa nu il iei.

| Tlbi a răspuns:

Eu nu am luat niciodata teapa de pe okazii.si am si cuparat/facut schimburi destul de mult.happy Trebuie si putin risc.

| Comy_5328 explică:

Mi-a spus ca e original

| Comy_5328 explică:

Care link k la scos pe motiv k imi pastreaza telefonul

| Comy_5328 explică:

Era bold 9000 cu 9700 bold 9000 se vinde cu in jur de 300-350 lei