| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am downloadat jocul ghost recon future soldier si nu stiu sa il instalez. Va rog mult sa ma ajutati... Funda si voot!

1 răspuns:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai daca e in format iso ai nevoie de deamon tools ca sa montezi imaginea dupa instalezi normal jocu dupa ce ai montat imaginea ai copiat crackul si aia e dar stai asa ca sa intelegi mai binehttp://www.videotutorial.ro/? p=368 e in limba romana si explica pe intelesul tuturor NUMAI BINE. DACA VREI SA LASI FUNDA OK DACA NU TOT OK.PWP