| Gabbyellal a întrebat:

am gta vice city pe ps2 si am cautat un avion si am gasit, dar cand intru in el incepe telecomanda sa vibreze si se bloceaza apoi trebuie sa ii dau reset. aveti idee de ce?

Răspuns Câştigător
| Mike959 a răspuns:

Ciudat!

1 răspuns:
| Gabbyellal explică:

Am gasit raspunsul! Ideea era ca eu pentru a ajunge in orasul celalalt tastam codul pentru masini zburatoare si aveam decat o singura varianta ori cu masina ori cu avionul, deci daca vreau sa ma plimb cu avionul nu tastez acel cod si GATA am rezolvat-o.