| anonim_4396 a întrebat:

Am intrebat acum ceva vreme cum pot sa ma dau mare prin fata baietilor. Am gasit ideea perfecta! Eu, Lavinia si Stefania(colegele mele)vrem sa facem un serial de comedie, cam cu e RObotzi, dar fara injuraturi(sau doar cateva.). Ne-am gandit la ceva care o sa sune in gen:"Nebune de legat". Eu "sunt" Lola, Lavi "e" Janet si Stefi "e" Pisi. Fetele se ocupa cu recuzita, imi dau idei, si vreau sa compun un cantec de-nceput. Eu, Lola sunt aia haioasa, dar talentata.Lavi e aia nebuna.Stefi e aia artagoasa si prostuta, dar s-ar putea sa mai schimbam rolurile. Pana acum am compus asta:Lola, Lola, Lola, Ii place sa beaCola, Cola, Cola, Uneori e rea, Dar e amuzanta, Te hipnotizeazaCu rasetele ei.Cam ceva de genu asa vrea si la Pisi si la Janet. Va rog, imi compuneti si mie restul? Nu mai am inspiratie! Cel mai tare cantec primeste funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Pisi pisi vino incoa sau te spun lu maica-ta ca ma injuri si ma insulti (si nu mai stiu)
Janete este parpareta care trage cu gorneta si goreta e uscata la fel si cu mintea lata(janeta) Funda?

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Eu zic ca va pierdeti vremea, nu vreau sa va descurajez dar pentru a face ceea ce fac creativemonkeyz iti trebuie ceva ani in studiul photoshop, after effects.blabla+talent

| Bacteriuță a răspuns:

Lasa-te... mi se pare in zadar.

| FlorinaRuby a răspuns:

Pai vreti sa apareti voi in serial?

| NirvanaE a răspuns:

Nu ma, noi sa fim in realitate. ma refeream amuzante ca RObotzii!

| Rheea a răspuns:

Sunt de acord cu speeder...mai tare cred ca o sa va faceti deras, decat "sa va dati mari" sau ce vroiati voi sa faceti...in orice caz, bafta!