| BiancaDenisa a întrebat:

am nevoie de niste versuri pentru. majorete sau cantece de ex:hai baieti nu va lasati meciul sa il castigati dar mai lungi, dar sa scrieti va rog versurile voi nu sa imi dati un site online cu un videoclip... dau funda la cele mai multe cantece/versuri! multumesc!

6 răspunsuri:
| Panteraa a răspuns:

1.pe ploaie pe vant (echipa adversa) e la pamant
2.pe vant pe ploaie (echipa adversa) ia bataie
3.hai (numele scolii/clasa) joaca bine galeria e cu tine si la bine si la greu tot asa vom fi mereu
4.(echipa adversa) va asiguram ca noi o sa castigam
5.din oceanul pacific a iesit un peste mic si pe coada lui scria (numele scolii/clasa) va castiga
6.clasa noastrai cea mai tare dati din maini si din picioare.sus si joc jos si sus echipa ca a noastra nu-i ...haiii (numele scolii/clasa)

si eu am avut de zis prostii din astea. sper ca te-am ajutat :* succes happy

| lusyapupfitz a răspuns:

1,2,3,4 cupa si campionatul
5, 6, 7,8 (numele scolii)pe primul loc

| mariamar1997 a răspuns:

Eu iti dau un ex cu scoala mea tu pui numele sc tale
Iancule nu ne lasa ne-ai promis victora

| popescubianca2010 a răspuns:

Nici eu nu stiu ...as vrea sa te ajut dar nu pot...imi place raspunsul lui ''panteraa''

| lovina a răspuns:

Hai baieti nu va lasati jocul sa il castigati voi sunteti pe tron ceilalti in tomberon

| lovina a răspuns:

Hai baieti nu va lasati jocul sa il castigati voi acum sunteti pe tron ceilalti in tomberon