| Daviiiiiid a întrebat:

am o intrebare: la Windows 7 ce program de facut film este.sau daca e movie maker. unde il gasesc.deoarece la "start","all programs" nu il gasesc thinking ...deci ce program ar putea fibatting eyelashes? fundita

Răspuns Câştigător
| danutz hacker a răspuns:

Descarci de pe net. din cate stiu la wondows 7 nu exista asa ceva.pro show gold e foarte bun. ti-l recomand:*

1 răspuns:
| Prankster a răspuns:

Windows 7 nu are programe gen movie maker. dar ai putea sa incerci sa downloadezi de pe net movie maker-ul si sa-l instalezi.
uite link : http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html