| AlexDynamo1996 a întrebat:

Buna am o intrebare...Ma joc de ceva vreme Clash of clans de pe un telefon cu android...cum mut jocul fara sa pierd ceva sau sa o iau de la capat pe un iphone

Răspuns Câştigător
| munteanuseby80 a răspuns:

Salut! Intrii la setarile jocului de pe android si ai acolo " Link a device ", selectezi "This is the OLD DEVICE", alegi "I want to link to another device" si faci ce scrie in continuare! Si eu mi-am mutat orasul de pe andriod pe iPhone. Bafta!

| Stoican_Adrian_2002 a răspuns (pentru munteanuseby80):

Imi zice sa pun codul in iphone dar nu stiu unde sa-l pun? ma ajuti te rog

| VALYsofian a răspuns (pentru Stoican_Adrian_2002):

Trebuie sa scrii: CONFIRM. Si va merge. Nu vrei sa imi dai **** contul de class?

7 răspunsuri:
| Slopovici656 a răspuns:

Da daca nu ai loghare daca ai loghare nu o mai ei si ti se salveaza si poti sa joci ordiune vrei si pe ce telefon vrei happy

| Yonutz_Djfiory_1986 a răspuns:

Asociez contul la contul tau gmail si cand incepi joc nou ai la setari schimb cont, selectez contul dorit si imediat se face schimbul de conturi, mult scces!

| Enache_Ana_Maria_1994 a răspuns (pentru Yonutz_Djfiory_1986):

Buna,am jucat foarte mult un joc pe telefon si acum vreau sa il joc si pe tableta l.am descarat m.am conectat cu Facebook Dar ma da de la inceput nu stiu ce sa ii fac sa ma dea in continuare. Daca aveti idee ast raspuns.

| Alexandru_Petrica_1990 a răspuns:

Salut am si eu o intrebare joc de pe laptop si am bluestack cu pot muta un cont mare pe alt cont nou de gmail? Va multumesc