| CristinaaCrs a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au cont pe youtube: cum se incarca un videoclip? Vreau sa-mi explicati.

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

E extrem de simplu. ^^
Păăi... Acolo sus, lângă bara aia în care scrii ce vrei să cauți(scuze, dar nu îmi vine în minte cuvântul rolling on the floor ), apare "Răsfoiți", "Încărcați" și o chestie cu contul tău.
Tu trebuie să dai pe "Încărcați". Îți apare faza aia cu "Selectați fișiere de pe computer", "Încărcați mai multe fișiere" și "Înregistrați de pe webcam". Dai pe "Selectați fișiere de pe computer". În caz că ai mai multe folosești "Ctrl". Alegi videoclipul pe care trebuie să îl încarci și apoi pui acolo descrierea, alegi categoria și ce mai trebuie și aștepți să se încarce. Când e gata îți apare linkul unde îl poți găsii.
Restul opțiunilor de după încărcare o să le găsești la contul tău (tot acolo sus) la secțiunea "Manager video".
Succes! ^^