| ♥andreyusca11♥ a întrebat:

Cum se pune un videoclip pe youtube?
Funda daca imi explicati bine

Răspuns Câştigător
| Addicted a răspuns:

Daca ai cont, vezi ca sus langa bara "search" sunt si "browse" si "upload". Dai upload si apoi dai "upload video".

2 răspunsuri:
| Marian_5450 a răspuns:

Scrie pe youtube,, How to put a video on youtube'' si vei gasi sute de videoclipuri in care iti arata exact ce trebuie sa faci, pas cu pas, Bafta la pus videoclipuri!

| Madalynna03 a răspuns:

Trebuie sa ai cont pe youtube si dai la contul tau si scrie pune videoclipuri apoi til salveaza si gta e foarte simplu... fundita?