| Monique_3125 a întrebat:

Am o intrebare! Stiti cumva cum il chema pe ursuletul lui Mr.Bean sau nu`i spune numele? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| ady20hbk a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YYK2ooQ_eS4 =))... teddy si mr bean

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Teddy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Teddy.

| Butsilee a răspuns:

Si mie imi plac mrs bean laughing mor de ras cand ma uit rolling on the floor dar straight face nu stiu cum il cheama p ursulet thinking nu stiam nici ca are numelaughing big grin

| 31957319 a răspuns:

Teddy Bear, jucaria ce reprezinta Anglia. Un fel de stema, pentru copii englezi.La fel ca masina ce o conduce.

| ady20hbk a răspuns:

Il cheama TEDDY :X:X

my blog http://wolverine92.wordpress.com/

| pysyuctzza a răspuns:

TEDDY& Mr.Bean prieteni de o viata big grin original numele nu?

| andreealavinia20 a răspuns:

Ursuletul se numeste Teddykiss