| Leon_6397 a întrebat:

Ce filme cu Mr.Bean stiti in afara de acelea mici in care nu vorbeste?
Stiu ca exista unul cand trebuie sa pazeasca tabloul si unul cand este detectiv. Daca mai stiti si altele sa imi spuneti si numele va rog mult. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le stiu pe toate : Vacanta lui mr. Bean, Johnny English, Mr bean the ultimate disaster. Cam astea sunt. ITI UREZ RAS PLACUT!

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Johnny English laughing

| Leon_6397 explică:

Pai de el am zis cel cu detectivulstraight face...altul mai siti?