| sabibina123 a întrebat:

Am o nedumerire si as vrea sa va intreb pe voi:Eu organizez petrecerea clasei mele la Halloween si nu stiu ce jocuri sa fac. Daca ma puteti ajuta cu jocurile, pentru ca sunt foarte in ceata si astept foarte mult aceasta petrecere!

Răspuns Câştigător
| SweetGummyBear a răspuns:

-Concurs de costume(cu diplome sau premii)
-Ascunde fantoma(ascunde un obiect intr-un loc, iar ceilalti sa il gaseasca)"ca o vanatoare de comori"
-Concurs desene
-Spuneti povesti de groaza
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| FrateleAndrei a răspuns:

Probe surpriză. Apoi concurs de dovleci(cel mai frumos câştigă) şi multe altele. Poti angaza doi baieti sa stea la poarta si pentru a intra trebuie sa platesti 5 sau 10 bomboane, iar la final le dinati unui centru de plasament sau sa le consumati cum vreti. Sper ca te-am ajutat.Mult succes cu petrecerea.

Daca mai ai probleme sau doresti sa vorbesti cu mine scrie-mi in privat.