| Ancutsa a întrebat:

Buna :*!
Am o problema cu youtube thinking cand intru il las putin sa se incarce apoi dau play si merge 2-3 secunde apoi se opreste si nu mai merge deloc. De ce oare? sad

3 răspunsuri:
| MaRRiaN a răspuns:

Ori e din cauza netului, ori din cauza browser-ului de net. Incearca sa instalezi altu. Iti recomand Google Chrome:
http://www.google.com/......index.html

| sergiu2525 a răspuns:

Eu zic sa instalezi din nou flash player, si eventual active x control.

| Bacemi a răspuns:

Este din cauza internetului sau a browser-ului. Este posibil sa fie si din cauza la cookie -uri sau la unii virusi din calculator.