| BackAgain a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un Vodafone Smart II si am o problema: pun sa cante o melodie si se aude foarte bine (la mine), dar nu se mai opreste, nu am nici un buton de 'stop', iar cand bag castiile merge sacadata - trebuie sa dau play la fiecare 10 secunde. Cand intru pe youtube si am castiile (fara casti nu am incercat inca) conectate si dau pe un clip, se intampla ca in timpul clipului sa inceapa o melodie de pe cardul de memorie, melodie care merge sacadat, iar cand opresc video-ul se opreste si melodia. Am citit manualul de zece ori si nu scrie nimic despre asta. Ce sa fac?

Funda!

1 răspuns:
| Cristian_Maris_1995 a răspuns:

Daca ai garantie la el, du-te cu el la service sau la magazinul de unde la-i luat ca sa ti-l schimbe. Sa nu incerci in nici un caz sa depanezi sau sa-l resoftezi sau sa roaga pe cineva sa faca asta daca este in garantie! Stima!