| MistiqueAngeL a întrebat:

Am si eu nevoie de idei pentru o scenete de sfarsitul clasei a6a. Stiti ce s-ar potrivi? Niste idei petru o serbare ceva. dau funda:X

4 răspunsuri:
| PokemonPew a răspuns:

Puteti sa faceti un dans sau niste dialoguri intre voi, un film ceva.

| Lotte_4915 a răspuns:

Scenete? mmm. romeu si julieta s-ar potrivi. dar ca sa fie ceva interesant, faceti romeu si julieta ca varianta moderna. nu stiu daca te ajuta.

| selena_1781 a răspuns:

Pei eu sunt cls a 7 a.anu trecut am facut cu profa de engleza cenusareasa si ce trei purcelusi dar in engleza. puteti sa faceti tot cenusareasa...

| floarebleo a răspuns:

Si eu sunt clasa a 6-a si am nevoie de o sceneta mi-ar placea sa focem capra cu 3 iezi fata babei si fata mosului punguta cu 2 bani si altceva de ion creanga