| randy2011 a întrebat:

Am si eu o intrebare am la calculator o camera cu care pot vedea prietenii cu care vorbesc pe mess. Dar ma framanta ceva pot sa fac un videoclip de exemplu cu mine si sa fac efecte speciale si sa le postez pe youtube sau trilulilu? Si daca s-ar putea cum se face? PLS ajutor.Va dau funda.

1 răspuns:
| geolinooo a răspuns:

Buna ma numesc Alexandra. Daca vrei sa faci un videoclip cu poze cu tine dai la Start de unde stingi calculatoru apoi la all programs uitate bine si trebui sa iti apara Windows Media Player acolo poti face video cu poze poti baga muzicaa la video si efecte sa scrii ce vrei pe imagini mai multe cheesti...de postat pe youtube nu stiu cum se facesad