| XxAndreutzaXx a întrebat:

Atunci cand vrei sa iti iei bilete pentru mare acel bilet cand il iei platesti cazarea si tot pentru a sta la acel hotel sau este doar o rezervare?

1 răspuns:
| Liviucu a răspuns:

Platesti practic o cazare intr-un hotel acolo unde vei sta intr-o camera pentru un anumit numar de zile. Perioada o alegi tu cat si posibilitatea mentionarii daca vrei si o masa pe zi, doua sau chiar trei. Bineinteles si pretul urca. O poti numi si rezervare odata ce biletul e luat din timp, ai loc rezervat. Probabil vrei sa afli altceva si nu stii cum sa formulezi intrebarea?!