| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebarebig grin

cand pornesc calculatorul in loc de poza pe care o aveam imi apare:

Active Desktop recovery
microsoft windows has experienced an unexpected error.As a
precaution, your Active Desktop has been turned off. To restore the Active Desktop, use the following troublesooting tips: Did your browser working, or did you restart your computer shutting it down frist? if so, click
restore my active desktop
did you recently change your etc etc etc etc

Si nu mai vreau sa apaara asa Sper ca intelegeti ce vreau sa zickiss

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Daca merge butonul cu "restore mty active desktop" da pe el, si te va intreba daca esti sigur/a ca vrei desktopul inapoi.

Daca cand restartezi pc apare la fel inseamna ca calculatorul are probleme. In acest caz incearca sa afli unde este problema, sau reinstaleaza windowsul.

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Cheama pe cineva care se pricepe la calculatore te va ajuta cu siguranta

| mihaelac a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa reinstalezi sistemul de operare.