| X100One a întrebat:

am si eu o intrebare. daca puteti sa imi recomandati si mie niste jocuri in afara de mafia, thegodfather, gta-uri in care esti mafiot cu chestii de genu faci trafic de droguri te impusti cu adversatii si sa fie free-roaming sau nu neaparat cu mafioti. ce stiti voi...

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Salut, mie mi-a placut foarte mult seria de simulatoare:
-Mining.and.Tunneling.Simulator
-German.Truck.Simulator
-Farming.Simulator.2009
-City.Bus.Simulator.2010
-UK.Truck.Simulator
-Woodcutter.Simulator
-Tow.Truck.Simulator
-Destruction.Simulator
-Fishing.Simulator.2010
-Trainz.Simulator.2010
-Ship.Simulator
-Flight Simulator
sper sa-ti placahappy.

4 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Poti sa te joci trainz 2006 Romania eu mi-am fucut propriu joc adica am stres ale jocului si am bagat locomotive vagoane semnale poduri romanesti!:X imi place foarte mult:XX

| ClickSiCastigi a răspuns:

pot sa iti recomand cu caldura un joc ce se va lansa in septembrie pe site-ul www.clicksicastigi.ro
Spor la treaba!

| dreamer_8423 a răspuns:

F.e.a.r.

| X100One explică:

Multumesc pentru raspunsurile de pana acum si mai astept si altele pentru a desemna un castigatorhappy