| Mary0Hellen a întrebat:

Am si eu o pagina de facebook, cum pot sa cresc mare? happy Am nevoie de niste sfaturi, fara raspunsuri la misto, va rog!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ozzz a răspuns:

Well, in primul rand e recomandat sa recurgi la ajutorul prietenilor. Roaga`i sa dea like, share, intr-un cuvant sa popularizeze pagina.
In cazul in care numarul prietenilor e limitat, incearca sa interactionezi cu alte pagini asemanatoare si sa le ceri publicitate (Share for Share). Daca pagina are un numar mare de like-uri, cu atat mai bine pentru tine.
Ideea este sa imprastii informatia. Ai cont pe youtube, Tumblr sau multe contacte pe Yahoo? Fa`ti cunoscuta pagina de Facebook si in aceste categorii. Totul tine de reclama. Cu cat spui la mai multe persoane, cu atat ''cresti mai mult''.
I hope that helped.

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai si sa postezi continut de calitate, iar daca ai asta ii poti face publicitate pe internet. Pe facebook, yahoo messenger, etc.

| Anonim693 a răspuns:

Vezi aici --> www.crescpagini.com. Faci câte like-uri vrei.

| bomboanamenta a răspuns:

Prin publicitate. Ceri publicitate, si faci publicitate happy.

Întrebări recente