| Gabitza_1479 a întrebat:

Buna:*:*:* Am si eu o problema nu stiu cum sa sterg definitiv Mozila din calculator.Va rog ma puteti ajuta si pe mine?not worthy

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Definitiv?! Il dezinstalezi ca pe oricare alt program. Add or remove programs, in Control panel.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intri la start menu>control panel>add/remove programs>selectezi mozilla şi dai uninstal. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| andr14 a răspuns:

Du-te la Control Panel dupa asta intra la add or remove progams, il cauti acolo si il dezinstalezi.
Mult Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Start-Settings-Control Panel-(Programs) Uninstall a Program-Mozila happy

| Gabitza_1479 explică:

MS mult am rezolvat problemakisskisskiss