| ღAnamariaღ a întrebat:

Buna!
Am un laptop Acer si intenetul e la mami in camera...eu vreau sa ma joc la mine in camera dar mama nu vrea sa imi dea la mine in camera internetul ...asa ca m-am gandit sa imi iau laptopul la mine in camera dar fara internet si vreau sa imi descarc niste jocuri sa ma joc toata noapte sa o enrvez pe bunica-mia laughing si sa ma joc jocuri (3d).
Ce jocuri imi recomandati?
Sunt fata imi plac jocurile 3d (gta, metin, sims 2 3, etc) si sunt de 11 ani big grin...
Va rog ajutati-ma vreau denumirea jocurilor si siteul de unde sa il descarc big grin!
(astept raspunsuri multe si rapide ) (VA ROG)!
Pa!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Need for Speed Shift, NFS Pro Street, Colin MCRae : Dirt, CrashDay

2 răspunsuri:
| floryFlor3ntyna a răspuns:

Da ia-ti leptopul cu tine in camera ta

| floryFlor3ntyna a răspuns:

Scz de ce ti-am raspuns nu am citit toata intrebareasad