| Dema a întrebat:

Am un mp3 player (Sony) NWZ-E454 si as vrea sa-mi incarc niste video fiindca voi avea un drum lung si sa nu-mi fie plictisitor. Am incarcat mai multe video dar arata doar unu. A-ti putea sa ma ajutati cum sa-mi incarc video? Dau >>funda+vothappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| dolyan a răspuns:

Converteste toate videoclipurile in acelasi format. Si sa nu fie calitate superioara. Recomand programul xilisoft video converter, are profil implicit pentru mpg4 player. Daca ai nevoie de program, add guritadulce_4you