| Dema a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Pina acum imi puneam muzica pe mp3 player in felul urmator: uneam USB la calculator intram in calculatorul meu, WALKMAN, Storage Media, music si treageam cu mousul failul de pe calculator in mapa si asteptam sa se transmita. acum nu mai merge asa imi spune ca nu sa putut transmite failul.Mai peurma am instalat Content transfer de pe player am transmis vreo 2 fisiere si nici ala nu mai transmite muzica. Sunt sigura ca problema nu e de la player. Daca e important am player Sony NWZ-E454( USB l-am primit impreuna cu mp3). Ajutati-ma va rog mult ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Intamplarea face sa detin un model asemanator.
Iti dau niste idei:
-da un restart la pc (eventual incearca de pe altul)
-schimba portul usb
-inchide complet playerul (tinand apasat pe tasta option) si incearca dupa
-vezi ca pe spate ai un mic locas langa care scrie reset, ia o agrafa si tine cateva secunde apasat acolo

4 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Poate nu ai memorie.

| Dema explică (pentru ÎngerCretin):

75% din memorie e liber!

| ÎngerCretin a răspuns:

Ap'pai nu stiu ce are thinking

| alica26 a răspuns:

Am avut si eu probleme cu un mp3 player tot Sony walkman....si am oprit calculatorul, l-am scos din priza si l-am lasat cam 2 minute apoi l-am bagat la loc, am pornit calculatorul si totul a functionat cum trebuie... sper sa mearga si la tine!