| Robyzz05 a întrebat:

Buna am un mp4 sony walkman ( NWZ-E454 ) si as vrea sa ii cumpar o husa.ma ajutati si pe mine? PLSS! dau fundita! MSwinking

2 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Salut! Si eu am un MP4 Sony, de 8GB si pentru a evita eventualele zgarieri ale ecranului, mi-am cumparat o husa de aici http://www.shopmania.ro/accesorii-pentru-mp3-mp4-playere/filtru-tip-huse si este excelenta...I hope.You can give me a fundita?

| de3utza2009 a răspuns:

Pe ebay sigur gasesti. eu am gasit acolo. din 2 bucati facute dintr-un plastic rezistent happy