| anonim_4396 a întrebat:

am vrut sa ii fac un cont de facebook fratelui meu dar nu merge. Am dat la "Inregistreaza-te", am scris toate datele care trebuie iar apoi mi-a dat "Sorry, we are not able to process your registration." Am incercat de mai multe ori si tot asa se intampla.Cu ce am gresit?

Răspuns Câştigător
| ionutiulian1997 a răspuns:

Asteapta o perioada.isi va reveni.cred ca dupa cateva zile maxim o saptamana ii vei putea face

1 răspuns:
| Iuli4you a răspuns:

Mda...noi nu prea avem cum sa stim cu ce ai gresit tu atat timp cat nu ne zici si ce prostii ai scris pe acolo.
Cei mai multi se intreaba "De ce nu merge?" dar ei in loc de mitica99@yahoo.com,gmail.com,hotmail.com etc. pun doar mitica99.Acum eu nu zic ca ar putea fi doar asta.Depinde de caracterele cu care ai scris, data nasterii pe care ai pus-o etc. etc.
Uita-te de mai multe ori si citeste cu atentie ca o sa iti zica de ce nu ti-a acceptat request-ul pentru a il inregistra pe fratele tau!
Baftawinking