| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva cont pe club pinguin happy
Daca da, imi spune si mie cineva cum pot cumpara haine, lucruri pentru casa etc. ca la mine nu merge sa cumpar nimic.Trebuie sa devin membru. Dar nu stiu cumhappy
Sa imi dea si mie cineva informatii despre cum as devin membru.
Costa ceva?happy
Multumesc happy
Dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| 1235678907452352 a răspuns:

Pentru a devenii membru trebuie sa platesti o suma de bani cu cardul parintilor... daca apesi sa cumperi ceva iti zice ca nu esti membru si ii dai vreau sa devin membru sau ceva de genul si acolo iti cumperi "cardul" de membru pentru o zi o saptamana 2 3...si depinde de cat timp vrei atata platesti
PS eu zic ca nu se merita sa platesti pana la urma e doar un joc si nu-ti va ridica nimeni statuie ca i-a dat bani si ti-ai imbracat pinguiunulhappy
dar faci cum vrei ca doar sunt banii tai

12 răspunsuri:
| stefanel11 a răspuns:

Am avut si eu membru... E nasol :
1.Platesti 20, 30lei/luna
2. Dupa ce se termina membrul nu mai poti folosi lucrurile...
Astept fundita:X

| Alexandra_8909 a răspuns:

Am si eu cont. Dragut joc. n-am mai intrat demultthinking
Pai da, trebuie sa devii membru. Atunci cand vrei sa cumperi un lucru iti apare ceva cu "Become a member". dai click pe el si ti se deschide o pagina. Acolo alegi cum vrei sa platesti, o data pe luna, o data la 6 luni sau o data pe an. Ultima rubrica "Change Currency" e pentru a alege in ce vrei sa platesti [de ex. in euro].
Poate imi spui si mie cum te numesti[numele de utilizator pe Club Penguin]. si pe unde umbli [normal ca in lumea virtuala din joc], ca sa devenim prietenihappy
Sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| Alexandra_8909 a răspuns:

Aa si aia cu raspunsul anonim eu sunt.nu eram logatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu cont. N-am intrat demultthinking
Da, ca sa cumperi chestii iti trebuie sa devii membru. Ca sa devii membru trebuie, ca atunci cand vrei sa cumperi, iti apare ceva cu "Become a member" sau ceva de genul.pai dai click pe aia si completezi formularul.
Si da, trebuie sa dai nu stiu cat pe luna, in functie de cum vrei sa platesti.
Sper ca te-am ajutathappy

| iuliana2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rogg daca nu mai ai membru totusi imi poti da mie contul plizz prin mesaj mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, costa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pacat ca trebuie sa platesti...va rog spuneti-mi loginurile voastre si in ce locuri sunteti in club...eu sunt Lilyana2010.ciaopaca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele: cristiaurel parola:vasile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te pui pe pat te dezbraci si te *** apoi mi-a sugi si iti dau informatii cand dansezi la bara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati id si parole va rogggg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un cont pe club piguin membru daca im da cineva un cont membru aldau diul karis9 parola karis9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu prea stiu ma ajutati voi vreau sa cumpar haine trebuie sa fac ceva? cum as putea sa devin membru?