| roxyroxy_5043 a întrebat:

Buna kiss
Are cineva telefOn
LG KP500 COOKIE?
Vreau sa`mi cumpaR happy...
Si as vrea sa
stiuU daca meritabig grin

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Toata lumea mi-a spus ca merge prost, ca nu e bun de nimic blah blah blah... eu voiam sa mi-l cumpar, asa ca am ajuns la concluzia ca imi voi lua un LG Cookie Freshlaughing Sper ca te-am ajutat cu ceva...

3 răspunsuri:
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Si eu asi Vrea sa stiuU daca stii sa scrii normalstraight face

| checkmybrain a răspuns:

Am, nu merita. daca inca il vrei, ti-l dau pe al meu, ca nu stiu cum sa scap de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul de vanzare dar este roz, il am de un an jumate daca t intereseaza anunta ma pe adresa madalinas91@yahoo.com