| Mirunaxa a întrebat:

BUNA! As avea nevoie urgent de un mesaj scurt (de scris pe martisor)o urare de primavara! Ofer funda! La cel mai FRUMOS si RAPID mesaj!

1 răspuns:
| Deenniii a răspuns:

Buna! happy

Lasa sa-ti picure in suflet inca o primavara... las-o sa-ti cuprinda obrajii si sa-ti invaluie inima; danseaza cu ea in lumina soarelui si las-o sa-ti umple bratele cu flori si iubire.
*
Lumina, viata si mult dor
Sa primiti de martisor!
*
Din departari, pe aripi nestiute, purtat de un dulce si mirific dor, in cea mai minunata primavara, se indreapta catre tine un Martisor!
*
Firul alb e sanatate, iar cel rosu, posperitate. Amandoua, impreuna, formeaza o cununa de succes si voie buna.
*
Firul rosu si cel alb
Impletit cu gingasie
Vrea sa lege si mai mult
A noastra prietenie.

Sper ca te-am ajutat. Bafta! happy
Pa pa. happy