| Raluxx a întrebat:

As dori si eu niste retete pentru haine webkinz unele rare, care nu se gasesc de cumparat, care se fac la masina de croitoarie. Un link sau in scris, nu conteaza! Dau funditzzza+vot... iar ceilalti votlove struck

4 răspunsuri:
| Maria_4745 a răspuns:

Poti da pe Webkinz Romania Forum si in dreapta paginii sunt retete de mancare si de haine pe Webkinz Insider. Sper sa le gasesti! Funda?

| AliceLiddel a răspuns:

Uite aici toate retetele webkinz descoperite pana acum: http://webkinzromania.ro/kinzpedia-retete/.
Sau poti pur si simplu sa scrii pe google kinzpedia info si acolo dai pe retete de haine.Sunt super tari!
Succes la preperere...

| dyana21dyana a răspuns:

Sorry nu e posibil decat sa ai animalut cumparat si sa-ti dea dea gata toate astea

| syssy12 a răspuns:

Buna draga Raluxx intra pe limba Engleza si dupa aia scrie pe You tube webkinz kinzstyle si gasesti acolo ce vrei si iti cauti combinati si atunci gasesti alte combinati, decat hainute din petece kiss te pup sper ca te va ajuta idea mea happy