| anonim_6645 a întrebat:

as vrea sa aflu cat costa un bilet pentru copii si adulti la muzeul taranului roman mersi mult funda

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ptr adulti e 5 lei si la copii 3 asa era cand am fost eu.

3 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Salut anonim. Programul este urmatorul:
Luni 9:00-17:00
Martea pana Duminica :9:00- 19:00
pret bilet: Adulti 6 lei, Pensionar 3 lei, Studenti si elevi 1, 50 lei.
Acces gratuit persoanele cu dizabilitati, prescolari si veterani.
Casele de bilete se inchid cu o jumatate de ora inainte de inchiderea muzeului.
Sper sa fii fost de ajutor. Pup.
nana

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Pai eu am fost si am dat 1. 5 lei pentru.copii si adultul 3 leiwinking [vara precedenta ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program de vizitare

zilnic între orele 10. 00 şi 18. 00, cu excepţia zilei de luni.

Bilete de intrare

expoziti permanente:

ADULŢI 6 lei

ELEVI, STUDENŢI, POSESORI DE CARD EURO 26 1, 5 lei

PENSIONARI 3 lei
mai multe detalii aici: http://www.muzeultaranuluiroman.ro/contact.html