| Th3Oo a întrebat:

As vrea sa descarc melodia kaka maka imnul crizei, dar nu stiu de unde. Imi puteti da cateva link-uri? Va rog... fundita big grinhappy

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| Danitzu a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/ iei link-ul de pe youtube si il pui aici.`:)

| Andreea9222 a răspuns:

Pui link-ul asta

http://www.youtube.com/watch?v=924nfz7E-Tc

aici http://listentoyoutube.com/
dai Enter YouTube URL
astepti putin
dai download si save
sper ca te descurci
funda?

| ManutzuWolfy a răspuns:

Salut Th3Oo daca vrei melodia o poti downloada de pe youtube iti trebuie numai programu youtube downloader si dupa ce ti-ai scos programul il deschizi si copii url de la melodia de pe youtube si pui url in programul youtube downloader si dai download si iti scoate melodia... dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dupa saitu http://fisierulmeu.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la video
siti apare si in format electronic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu unde sa descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-ma dar asta caut si eu te anunt cand gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe www.nemesismp3 dai la prima fila. se incarca sus iti scrie cauta melodii si scrii melodia care o dorsti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie descarcare kaka maka si descarco

| Dramaque a răspuns:

Poti sa o iei de pe youtube cu un program de downaldat de pe el tongue