| Ade a întrebat:

As vrea sa fac o sceneta, dar nu stiu despre ce sa fie vorba in sceneta. Ceva idei? Cu trei personaje principele. Sa aiba versuri...

2 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Buna... uite de exemplu acum, in clasa la mine. colegii mei fac sceneta "Five o`clock" dupa Ion Luca Caragiale.este foarte frumoasa.in acelasi timp foarte vesela, sunt destul de multe personaje atat principale cat si secundare.eu zic ca ar fi o piesa minunata.happy

| roxanikaroxanne a răspuns:

Domnul Goe dupa Ion Luca Caragiale.ar fii o parere. Schita nu este lunga si este si haioasa. Personajele le gasiti in schita...