| wall a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti cantece care pot fi cantate in excursii.In engleza, romana. Fundita.:X

Răspuns Câştigător
| danutza45 a răspuns:

Orice melodie care e stiuta de toata lumeahappy care poate fi cantata cu placere.

3 răspunsuri:
| PyTyCoOT a răspuns:

Pay daca o stiti cu totii orice mel e potrivita daca stiti sa faceti atmosfera :*

| PyTyCoOT a răspuns:

Da printu si aia cu 10 elefantii se laganau pe o panza de paianjen si daca ea nu se rupea a mai venit un elefant laughing si tot asa pana va plictisiti laughing

| Maria_3938 a răspuns:

1. waiving flag-ca'naan
2. akon-oh africa
3.morena
4.fireflies
etc