| Tweety_6396 a întrebat:

As vrea sa stiu: Aveti cont pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Me_3490 a răspuns:

Nup,dar imi fac azi.

15 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Da,eu am!

| rolfenstein a răspuns:

Facebook ul este cartea noastra de identitate. daca nu.l avem nu existam.

| LuisEdward a răspuns:

Da

| claudiua a răspuns:

Salut! Nu, nu am, nu vreau sa imi fac, nu sunt genul de om care in loc sa iasa afara cu priteni le scrie pe Facebook.Sincer,si Fcebook-ul e bun, dar cu o anumita masura.In fine tot scandalul asta era acum cativa ani si cu HI5-ul, si acum? Se mai aude ceva cu el? Nimeni nu mai vorbeste despre el, scandalul e in jurul Facebok-ului.Dar stai linistita, i se cam duce vremea si Facebook-ului deoarece apare Google+, si presupun ca si cu aceasta retea de scocializare tot asa va fi.

| fryekid a răspuns:

Daca n-ai facebook – Nu existi!

| Famelia11 a răspuns:

Da.

| Fashion a răspuns:

Eu totusi nu am, dar exista
iata-ma! dar as vrea sa-mi fac... sad

| JadeT a răspuns:

Da am

tu?

| deniisu a răspuns:

Daalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am avut, dar l-am sters deoarece imi ocupa mult din timpul meu liber si l-am gasit fara folos