| millena a întrebat:

As vrea sa stiu care este diferenta dintre un solz de peste si unul de sirena? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Sirenele nu exista. Au fost niste animale asemanatoare cu delfinii, dar fata diferita de a delfinilor si se zicea ca ar fi sirene, dar nu erau. Sirenele nu exista, nu te supara ca ti-am zis asta...

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Diferenta : exista solzi de peste
NU exista solzi de sirena ( fiindca NU exista sirene )
cati ani ai. 10? btw h20 nu e real

| thealchemist a răspuns:

Solzii sunt la fel, gustul difera.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Pai cum sa-ti explic?thinking
Solzul de peste exista pe cand cel de sirena NU!

| MindFreak a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta nu-l stiu, in schimb cunosc raspunsul in ceea ce priveste diferenta dintre un om in toate facultatile mintale si unul nebun. Cel nebun crede ca exista sirene.

| AmphetamineGirl a răspuns:

laughing lol, nu exista sirene!rolling on the floor))

| patrykya a răspuns:

Da ...solzul de peste exista iar cel de sirena nu

| Dev a răspuns:

Am...pai...habar nu am daca ma crezi dar un solz de sirena straluceste o data pe an la luna plina sub forma de aur si la a-||-a luna plina straluceste de doua ori prin argint.De unde stiu astea? Pentru ca am legatura cu ceva din ocean.Defapt pot sa iti spun.Eu cand am avut 5 ani am mers la o localitate nu mai stiu cum se numea si am cerut peste dar din greseala un solz de peste nu s-a prajit si cand am tusit acel solz a ajuns afara pe terasa si am vazut cum stralucea.Acum port acel solz la gat.A si cum ziceam mai sus cu stralucirea lui a stralucit pentru. ca a luat adn de om in plus dar eu cand merg in apa din mare el se formeaza ca si un solz de sirena pentru. ca un solz de sirena e de 2 ori mai subtire de cat un solz de peste. Daca solzul ramane infiltrat in piele mergi la spital sa vada lumea ce ai de iti cresc solzi la apa si aprpopo sunt aproape profesionista la biologia marina deci Sirenele existau in trecut.