| ShadowLight a întrebat:

As vrea sa stiu cat este biletul la Romanian Music Awards 2013 si unde se desfasoara (stiu ca in Brasov dar mai explicit). Mersi! Dau FUNDA kiss

Răspuns Câştigător
| MaraM a răspuns:

RMA se va desfasura in Brasov, Piata Sfatului * Bineinteles * iar bilete nu exista laughing Intrarea este libera :*

4 răspunsuri:
| zumze a răspuns:

Nu exista nici un bilet. Piata Sfatului nu poate fi ingradita! Iar concertul are sponsori. Vreau si eu acel Link care atesta ca este nevoie de un bilet de intrare!

| AndreiBv a răspuns:

Vor fi bilete! Si acum 2 ani a fost ingradita Piata Sfatului.

| gabi08 a răspuns:

Se pare ca va fi intrare cu bilet, 15lei.

Întrebări recente