| Dianaa94 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cate ceva despre facebook...de exemplu pe hi5 se poate vedea cine tia vizualizat hi5-ul... dar pe facebook se poate vedea asta?

3 răspunsuri:
| blondu_9020 a răspuns:

Da se poate,este o aplicatie, dar e vrajeala ca sa zic asa, o sa iti apara de ex ca o pers ti-a vizualizat profilu de 1000 de ori:O

| XdeaaX a răspuns:

Nu nu poti vedea! scuze

| Serban_3668 a răspuns:

Scurt ''NU''

Poate tiau venit de la prieteni mesaje in genu '' vino sa vezi de cate ori bla bla bal'''' Ala ii Spam.Si nu ei il trimitwinking

Întrebări recente