| BlueBolty10 a întrebat:

Bună, aş vrea să vă întreb dacă aveţi un cont de lvl 25 sau mai mare pe Metin2 Ro, nu contează server-ul sau dacă e fată ori băiat, numai Sura nu. Dacă aveţi şi nu vă mai trebuie sau nu vă mai place daţi-mi-l şi mie vă rog.Promit că nu schimb parola, de fapt, nici nu ştiu cum. Dau fundă dacă îmi daţi şi nu vreau să vorbim pe mess, dar nici nu scrieţi aici, trimiteţi-mi un mesaj.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Intra pe www.konturi.ro si cauti u pe acolo ca trebuie sa gasesti