| Andutsaa a întrebat:

Buna bunabatting eyelashes! Cine imi spune si mie ceva filme cu si pentru adolescenti, va rog?happy gen A walk to remember...Bring It On: In It to Win It sau Bring It On – Fight To The Finish.Si daca se poate un link...doar daca se poatebatting eyelashes! Multumesc frumos:*!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

A Cinderella Story, Angus, Thongs and Perfect Snogging, She´s All That, Can´t Hardly Wait, Drive Me Crazy, Picture This!, Mean Girls, 17 Again, Trojan War, The Sisterhood of the Travelling Pants, The Cheetah Girls, 10 Things I Hate About You, She´s the Man, It´s a Boy Girl Thing, Get Over It, Clueless, Sydney White, John Tucker Must Die, Freaky Friday, Boys and Girls, Ratz, Sleepover, Confessions of a Teenage Drama Queen, Honey, Step Up, Save the Last Dance

4 răspunsuri:
| Pinxiee a răspuns:

Recomand si eu filmele scrise de @aqualunawinking, Elsewhere nu l`am vazut dar probabil e fainwinking

Daca era, ti`le scriam si eu tot pe acelea, fiindca alea le stiu si eu si chiar mi-au placut :*
Deci, cu incredere :*

PupiCi` :*

| NimeniCuActe a răspuns:

Folositi si optiunea de CAUTARE de pe site!

| ♥Anto* a răspuns:

Ce zici de seria Harry Potter, 27 Dresses, Confesion of a Shopaholic, Labor Pains, White Chicks, Wild Child (cel din urma cred ca e potrivit intrucat e cu o tipa rasfatata, cu parinti bogati)

| JokKer a răspuns:

Elsewhere