| NoNameBitch a întrebat:

bunicul meu a murit acum 8 sptamani iar eu cu tata l-am visat ca a inviat. ce inseamna asta?:s, si apropo eu cand l-am visat ca a inviat l-am vazut ca imi zambea cu o fata de drac... iar tata la visat spanzurat, si daupaia ca a inviat, iar eu l-am visat in cosciug. ce inseamna astea pls?

8 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Nu stiu. Poate ca iti este dor de el foarte tare...Sau poate ca ajuns in lumea de jos.(chiar nu stiu, imi dau si eu cu parereabig grin, nu inseamna ca e adevarat).

Oricum.D-zeu sa-l iertewinking bye!

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pur si simplu nu inseamna nimic ati avut cosmaruri atat tot!

| alexutza1183 a răspuns:

Cand visezi pe cineva care a murit eu stiu ca ploua... oricum nu ai de sa iti faci griji, succes!

| ?????????? a răspuns:

A fost doar un vis nu inseamna ca trebuie sa fie ceva real! Tu cu tatal tau lati visat fiindca va fost foarte drag!

| Dextro a răspuns:

Salut! happy si eu visez ce se intampla in ziua urmatoare big grin [ mostenire de familie din generatii in generatii ] bine sa incep : daca l-ai visat asa nu inseamna ca va bantuie no talking [ in caz de te gandeai la asta laughing ] ( de obicei visez si eu vise macabre etc oh go on ). mai bine vorbim pe messwinking... iti trimit eu mesaj tongue si discutam pe mess... funda? big grin

| oliviaaa a răspuns:

Stiu ca fiecare vis are o semnificatie nseamna ceva, nu inseamna ca o sa invie doar cred ca il iubeati mult si el va iubea mult si in realitate v-ati despartit de el pentru tot deauna dar in visuri va fi cu voi happy

| dRaXler a răspuns:

Absolut nimic...

| xyz1 a răspuns:

Ba da inseamna...cred ca a ajuns in iad, cred! fara suparare