| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Buna,cand primesc mesaje pe mess in spam, nu le pot accesa.adica apas pe link dar nu se deschide.e ca si cum as apasa pe scris, atat.cum fac sa nu mai primesc mesaje in spam? fundabig grin

2 răspunsuri:
| AlexandraDaria2015 explică:

Nu primesc mesaje necunoscute.sunt mesaje trimise de mine(de exemplu pentru a confirma conturi)si-mi apar in spam.

| alinush21 a răspuns:

Astea sunt virusi..sa nu mai accesezi niciodata un avemea link ciudat... urmareste de unde iti vin mail`urile si trimitele mail inapoi.