| cretudaniel99 a întrebat:

Buna
care e mai bun cainele lup rasa pura din catea lup si caine lup sau ciobanesc normal
tin sa precizez ca sunt de aceiasi inaltime

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Nu prea as spune ca sa tii un caine ciobanesc, eu am avut caine lup ciobanesc german, si iti spun foarte prietenos deci foarte, pai sa ii faci orce nu te musca ( desigur daca te atasezi foarte repede de el ) big grin
Cainele lup, este foarte usor sa il dresezi, eu am reusit in 2 luni toate comenzile, jezi, ridicate, astea esentiale
Eu iti propun caine lup ciobanesc german