| PandaGirl a întrebat:

Care este cea mai rea zodie din punctul vostru de vedere? Dar cea mai buna?(Bine inteles, in afara de zodia voastra laughing )

48 răspunsuri:
| Tzucu a răspuns:

Pai nu prea se stie care e cea mai rea.
depinde de persoana
big grin
si la fel si cea buna
!
funda?big grin

| Danyk777 a răspuns:

Cea mai rea Zodie: Capricornul!winking
Cea mai Buna: Fecioara!
Si,,, daca te intereseaza sa stii care este si cea mai proasta zodie! din punctul meu de vedere ar fi LEULL! Sunt foarte laudarosi egoisti plini de sine si inganfati!

| andrey_2747 a răspuns:

Buna! ca sa nu mai lungim vorba, cea mai tare zodie care le cuprinde pe toate este cea a scorpionului. Garantat 100%

| Alecs11122 a răspuns:

Cea mai rea zodie este calul si cea mai buna este Șobolan

| Iryx a răspuns:

Top 3 zodii rele!
Scorpiom
Capricorn
Berbec

Astea sunt!winking

| Iryx a răspuns:

Top 3 zodii rele!
Scorpiom
Capricorn
Berbec

Astea sunt!winking

Iar cele mai bune, pesti, balanta, varsator, gemeni, rac, si... sagetator, ca se zic ca nu sunt rai, ci doar impulsivi! happy

| Alexander93b a răspuns:

Cea mai rea zodie pe care eu o urasc este fecioara...nu ma inteleg cu ea...si cea mai buna habar nu amhee hee)

| Danyk777 a răspuns (pentru Alexander93b):

Fecioara? doamne -_-! fecioara e cea mai buna!

| Alexander93b a răspuns:

Cea mai rea zodie pe care eu o urasc este fecioara...nu ma inteleg cu ea...si cea mai buna habar nu amhee hee)

| hemeblande a răspuns:

Cea mai rea sunt gemeniiii adica euhappy adica noi gemeni in general suntem mincinosii inselatori rai cei mai rai muhahahaha si suntem mandriiii de asta si cea mai buna tot gemeni pentru ca asa e legea

| PLizzzhelppp a răspuns:

Eu stiu suta la suta raspunsul am intrebat pe cel mai bun astronom din lume cel din mara.britanie si a zis ca cea mai rea zodie este leul, iar cele mai bune zodi sunt:1)capricorn 2)gemeni/rac/balanta
sunt sigura de acest raspuns eu sunt fecioara si imi pare ra ca nu sunt printre cele mai bune, iar vorba cu scorpioni nu sunt nici rai nici buni sunt spre mediu-rai dar putin sunt sigura de acest raspuns
Pa-pa

| crist a răspuns:

Si eu sustin ca Scorpionul este cea mai rea zodie.Sunt razbunatori, barfitori, invidiosi, te ataca pe la spate si niste ipocriti de mare clasa.De asemenea si Racul mi se pare o zodie degeaba, sunt extrem de nesimtiti...sa nu dai ceva imprumut unui rac, ca foarte greu o sa mai vezi inapoi lucrul respectiv, sunt de asemenea ffffff barfitori si plini de ei desi nu-i prea duce capul.Nu spun chestiile asta in necunostiinta de cauza, am avut prietene si scorpioane si rac si sunt singurele cu care am avut probleme.Cea mai buna zodie mi se pare fecioara, deoarece este de incredere, tot timpul optimista si fffff amuzanta.Precizez ca sunt sagetator

| silvana_4989 a răspuns:

Pai eu cred ca fecioara...bine nu e rea e mai mult an dracu din calea afara pentru ca stiu asta din propia experienta sunt fecioara

| Serjantu_Dorel_1992 a răspuns:

Sagetatorul e cea mai buna zodie!

| Enea_Petrutz_1993 a răspuns:

Scorpionii nu sunt cei mai rai asa cum sustin majoritatea.Sunt cei mai buni prieteni din tot zodiacul, sunt loiali intr-o relatie, iar in copmparatie cu cei din zodia leului,(care se presupune a fi ce mai buna si cea mai avantajoasa zodie)care se gandesc decat la propia lor persoana, iar universul lor sunt ei insasi, scorpionii te ajuta atunci cand le ceri ajutorul...Stiu sa lupte pentu ce au si pentru ce isi doresc, iar daca le-ai gresit is pot trece de la o extrema la alta, devenind cei mai rai oameni.
Cea mai buna zodie consider ca este berbecul pentru ca sunt sunt oameni luptatori, ambitiosi si buni lideri