| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru scorpioni: cum va caracterizati voi ca zodie? ceva sa spuneti din punctul vostru de vedere, cum sunteti voi. vreau sa vad ce parere au scorpionii despre eihappy:-p

6 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Eu chiar daca nu sunt scorpion(eu sunt taur) am o prietena care este in aceasta zodie.Este o fire care vrea mereu sa domine si sa castige(sa fie sefa intotdeauna). In general scorpionii sunt mai indrazneti si egoisti. Ceea ce au ei nu vor sa mai aiba si alte persoane.Deci...vor sa fie UNICI!batting eyelashes
o fundita daca te-a ajutat rasp mewblushing si iti dau un sfat...nu le da funda celor care dau copy si paste de pe net...sa se gandeasca eiwinking

| marsy a răspuns:

Senzuali, gelosi, frumosi. Iubesc din toata inima si daca sint tradati nu pot ierta asa usor. Unii sint mai nebunaticii, altii mai linistiti!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Pai.sunt a draq de incapatanata, nu pot fi dusa usor de nas, sunt foarte razbunatoare, pun suflet numai in ce trebuie, sunt foarte rea dar pot fi si cea mai buna prietena pe care o poti avea, uneori iau decizii prea pripite desi stiu ca o sa regret, incapatanarea mea nu are limite, urasc lipsa de bun gust, inganfatii, aia cu nasu` pe sus, spun lucrurilor pe nume, direct, fara nicio retinere, cand imi fac un iubit mi-l fac pentru ca avem reciproc sentimente unul pentru celalalt.nu ca asa trebuiehappy, pot sta foarte bine si singura, sunt foarte geloasa, nu accept pe nimeni langa mine(fiind singurul copil al familiei), sunt rasfatata de ai mei, cred ca mi se permite tot(uneori)big grin.
Cam asta cred despre mine.am si defecte, si calitati
Ce parere ai?laughing

| kaTTsu a răspuns:

Eu sunt nascut pe 22 noiembrie si nu stiu ce dracu sunt sagetator sau scorpion? stiu ca sunt al dracu si simtit cateodata si timid

| Inna_8819 a răspuns:

Tare intrebareawinking
Poii eu m-am nascut pe 21 noiembrie.
Ce pot sa zic despre mine:
-sunt foarte egoista, nu suport sa ma minta cinvea, si cum a mai spus si denisik97 nu imi place sa vad accelas lucru si la alte persoanelaughing
Sunt foarte geloasa.incapatanata si sunt si timida(cateodata)tongue

| AlExUtZa380 a răspuns:

Ei bine eu sunt leu dar mama mea este scorpion.Nu p0ot spune nimic despre ea. Fata care a lasat comm mai jos aspus ca scorpionii sunt egoisti erc, dar la mine in familie eu sunt egoistabig grin, eu sunt aceea care vreau sa domin tot, si eu chiar vreau sa fiu unik, dar...cu scorpionii cum ramane?