| Paaandaaa a întrebat:

Cum caracterizati din punctul vostru de vedere zodia rac?

7 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Sensibilitate, persoane care nu le place sa fie in centrul atentiei, familisti convinsi, fideli persoanei iubite, modesti, cerebrali... spun asta pentru ca si eu sunt rac.

| ioana1704 a răspuns:

Sunt oameni si oameni in aceasta zodie. eu am cunoscut mai multe gunoaie care au lovit sub centura. ma bucur ca nu fac parte din aceasta zodie

| Nicole a răspuns:

Buna.
O fire de caracter puternic, asa cred :X
Numai bine.
Pa, pa.

| albastrualb77 a răspuns:

Din punctul meu de vedere consider ca racul este un las convins.

| annna a răspuns:

Incapatanata
muncitoare
saritoare
repezita

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Un pas inainte, doi inapoi, nu cunosc niciunul in firea lui/ei.

| Bixx a răspuns:

@anna are multe dreptatee

Întrebări recente