| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna care sunt pasiunile voastre si ce va place?Care sunt asemanatoare cu ale mele primesc fundita happy

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Buna.

Calatoriile
Ma simt foarte bine cand sunt in vacanta.

Muzica
E viata mea si asta imi place sa fac.

Dansul
E placerea mea cea mare.E ca si cand merg la sala.

Sushi
Pentru ca e gustos. love struck Miammmiii

Shopping-ul
Ma relaxeaza, ma distreaza si ma face sa ma simt foarte bine.

Distractie cu prietenii
Pentru ca de aia sunt prieteni.

Cluburile
Pentru ca acolo se danseaza \m/

3 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Buna eu sunt baiat asa ca sigur nu o sa imi dai mie funda deoarece sigur nu o sa am pasiuni asemanatoare cu a tale.da hai sa it izic pasiunile mele:fotbal,jocuri pe pc,agatat,sa ascult muzica, sa dorm.si tie probabil iti place sa mergi in club,sa te machiezi,sa stai pe facebook, sa mergi la cumparaturi, etc

| voicuadelina a răspuns:

Pasiunile mele sunt: fac oezi in fiecare zi, stand pe mess, vorbind cu perosna iubita, muzica [ e viata mea], shoppyng, sa fac prajituri, sa cant karaoke, bancuri audio si imi place foarte muult sa dansez!

| grgdlk a răspuns:

Statul degeaba