| 1Hekate1 a întrebat:

Buna!
Cat faci din Bucuresti (zona Lujerului) pana in Magurele?
Ziceti-mi va rog cat faci si cu mijloace de transport in comun si cu masina personala.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello. Cu masina personala in jur de 25 minute (aproximativ 12 km), iar cu mijloacele transport in comun 50 minute (de la lujerului iei metroul pana la eroilor si din statie de la spitalul universitar iei 781 si te lasa acolo) sau pe jos faci putin peste 2 ore! big grin

3 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Cu masina iti ia 25-30 min.
Mijloc de transport, tramvai pana in Ghencea apoi autobuz, vreo 45-55 de minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.ro/......e%C8%99ti/

Alegi modul de calatorie de sus, din stanga.

| 1Hekate1 explică:

Multumesc frumos tuturor!