| anonim_4396 a întrebat:

CAUT JOB ONLINE!
As putea face aproape orice: sa ma ocup de un site, de spatiile publicitare. etc fiindca ma descurc binisor si pot invatat repede ceva nou
pc-ul il ma de vreo 5 ani si internetul doar de 2 ani jumatate, dar am devenit o "mica experta" laughing
Deci, mi-ar trebui ceva din care sa imi castig banii de buzunar
Daca ma poate ajuta cineva, help me!

Răspuns Câştigător
| gfy a răspuns:

Vezi pe rowriters.com happy.

4 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ai putea face aproape orice? pai hai ca am niste prieteni, ne intalnim cu totii pe undeva?

| miky014 a răspuns:

straight face
era un fel de a zice laughing

| marian1985 a răspuns:

Daca te descurci cu site-urile incearca afilierea. Esti platita la comision la fiecare vanzare generata de site-ul tau. In Romania ai 2 companii de afiliere foarte bune. Mai multe detalii ai aici: http://vinereaneagra.eu/bani-pe-internet-din-afiliere/

| SocrasMDG a răspuns:

Salut,vizitează blogul următor si vezi daca iti place jocul e gratis si foarte simplu. Daca vreei sa te ajut sal intelegi da-mi add la skype:reregon1
http://tutorialemg.blogspot.ro/